Manavgat Esnaf ve Sanatkarlar Odası ikincisini düzenlediği tanışma, dayanışma kahvaltısında Küçük Şelale’de bir araya gelerek sohbet etti.

MESO Başkanı Hasan Çelik önderliğinde yönetim kurulu üyeleri, denetleme kurulu üyeleri ve çalışan personellerin eşleri ve çocuklarıyla katıldığı kahvaltı neşe ve muhabbet içerisinde geçti.

YÖNETİM KURULU KARŞILADI

Konuklarını Başkan Çelik ve ekibinin karşıladığı kahvaltıda katılımcılar hep birlikte hem kahvaltı yapma zevkini yaşarken hem de hasret giderme mutluluğu yaşadılar. İkincisi düzenlenen kahvaltı da, Esnaf ve sanatkarlar oda başkanı Hasan Çelik yaptığı konuşmada kahvaltıya katılanlara “hoş geldiniz, iyi ki varsınız, sizlerle birlikte olmaktan büyük mutluluk duyuyorum” dedi.

DÖRT AYDA BİR BULUŞACAKLAR

Başkan Çelik, hafta sonu olması ve düğün, nişan gibi hayırlı işlerin olması nedeniyle katılımın az olmasını belirterek önemli olan buraya gelenler ile birlikte hoşça neşe içerisinde geçirilen zamanın değerli olduğunu ifade etti. Çelik, geleneksel hale getirdikleri bu buluşmaların tanışma, kaynaşma ve fikir alışverişi bakımından önemli ve yararlı olduğuna değinerek bundan böyle her 4 ayda bir bu buluşmaların yapılacağını dile getirdi. Bu arada, kahvaltıya katılan MESO üyeleri, bu buluşmaların kahvaltılarla sınırlı kalmaması akşam yemekli ve eğlenceli bir buluşma olması temennisine karşılık, Başkan Çelik, tamam diyerek bunu önerinizi dikkate alacağız sözü verdi.

İçeriğe Ait Galeri