Manavgat Esnaf ve Sanatkârlar Odası (MESO) ile Çetin Hukuk Bürosu Protokol imzaladı.

MESO Üyelerine Ücretsiz Hukuk Danışmanlığı ve Davalarında yüzde otuz beş indirim.

Manavgat Esnaf ve Sanatkarlar Odası (MESO) Başkanı Hasan Çelik; Üyelerimiz için Çetin Hukuk Bürosu ile Esnaflarımızın yararlanabileceği ücretsiz hukuk danışmanlığı ve esnaflarımızın davalarında Baronun Tavsiye ettiği fiyat listesinden %35’lik bir indirimden yararlanabilecekleri  bir protokol imzaladık.Protokole Meso Başkanı Hasan Çelik, Başkan vekili M.Emre Şenli, Yönetim Kurulu üyeleri Arif Öz, Ali Erdal Şahin, Osman Şeker ve Çetin Hukuk Bürosu sahibi Mustafa Çetin katıldı.

 

Manavgat Esnaf ve Sanatkarlar Odası Bugün itibari ile 6500 kişilik kocaman bir aile. Bu ailenin içerisinde her türlü güçlükler ile uğraşmak zorunda olan esnaflarımız var  ve bizler  esnaflarımızın yerine kendimizi koyarak onlar için neler yapabiliriz diye düşünmek zorundayız. Bu doğrultuda Çetin Hukuk Bürosu ile bu protokolü gerçekleştirdik. Esnaflarımız her türlü problemlerinde Esnaf Odasından aldıkları oda kayıt belgeleri ile Çetin Hukuk Bürosuna müracaat etmeleri durumunda Hukuk Danışmanlık Hizmetini Ücretsiz alabilecekler ve davalarında da yüzde otuz beş’lik indirim ile yararlanabilecekler.

Manavgat’ta esnaflarımız küçük problemlerini bile bir hukukçuya danışamamakta ve bu sorunlar daha da büyümekte ve ya Türk milleti olarak bir kere danıştığımızda ikinci kez gitmekten çekiniriz. Bu gibi durumlarda Esnaflarımızın mağdur olmamaları gönül rahatlığı ile her sorunlarının çözümü konusunda kendilerine yardımcı olabilecekleri bir Avukatları var artık.

Çetin Hukuk Bürosu Manavgat  Esnaf ve Sanatkarlar Odası ile yaptığı protokol çerçevesinde Hasan Fehmi Boztepe caddesi No:126 kat:3’ deki ofisinde MESO Üyelerine Hizmet verecektir. İsteyenlerin Ofise gidip Av. Mustafa Çetin ile yüzyüze görüşebilecekleri gibi, isterler ise de 0242 742 12 97 numaralı telefondan ulaşarak görüşebilirler.

İçeriğe Ait Galeri