Manavgat Esnaf Sanatkarlar Odası ve Manavgat Şekerbank Şubesi arasında % 00.99’dan başlayan faiz oranı ile kredi protokolü imzalandı. Protokol sözleşmesinde ayrıca Ahilik haftası nedeni ile her ayın 15’inde pos makinalarından “0” komisyon alınması yer alıyor.

Manavgat Esnaf ve Sanatkarlar Odası ( MESO ) ve Şekerbank arasında  Manavgat esnafına yönelik  0.99 faiz oranı ile başlayan  kredi protokolü imzalandı.

Manavgat Esnaf ve Sanatkarlar Odasında  ( MESO) gerçekleştirilen protokol töreni  Şekerbank Manavgat Şube Müdürü  Müdürü  Yıldıray Özkan  ile MESO Başkanı Hasan Çelik arasında imzalandı. Protokol  imza töreninde ayrıca Şekerbank Akdeniz Bölgesi Kredi Tahsis  Müdürü  Sinan Çelik, Şekerbank Manavgat Şubesinden Ahu Uluçay ve Tahir Akça, MESO Yönetim kurulu üyeliri Ali Şahin Erdal ve Osman Şeker hazır bulundular.

KREDİ ORANI % 00.99’DAN BAŞLIYOR

Manavgat Esnaf Odası Başkanı Hasan Çelik konuyla ilgili yaptığı açıklamada ;" Bu gün Şekerbank Manavgat şubesi ile bir esnaflarımızın menfaatlerine uygun kredi alabilmeleri için kredi protokolü imzaladık. Kredi oranımız 0.99 faiz ile başlıyor. Ayrıca Ahilik Haftası ile ilgili her ayın 15. Gününde Pos makinelerinden Sıfır komisyon alınması sözleşmede var. Esnaflarımız umarım bu kredilerden, pos avantajlarından yararlanırlar. Hayırlı olur esnaflarımıza. Kurban Bayramı öncesinde İyi alış verişler diliyor ve tüm esnafımız ve halkımızın Kurban Bayramlarını kutluyorum."

İçeriğe Ait Galeri