MESO Yönetimi, Antalya Büyükşehir Belediyesi Manavgat Koordinatörlüğü görevine getirilen İbrahim Büküş' ü makamında ziyaret etti.

Manavgat Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Hasan Çelik ve Yönetim Kurulu üyeleri, Koordinatör Büküş'ü ziyaret etti.

Yeni görevinin hayırlı olmasını temenni eden MESO yönetim kurulu Manavgat esnafının durumunu değerlendirdi. MESO başkanı Hasan Çelik; Sezonun kötü başladığını tam toparlanma aşamasında yaşanan terör olaylarının tekrar sezonu bitirdiğini ve esnafın zor günler geçirdiğini vurguladı. 

İbrahim Büküş; Şehit haberleri canımızı yakıyor artık televizyonlarda Şehit haberi almak istemiyoruz. Türkiye' nin neresinde olursa olsun Şehit haberi aldığımız zaman içimiz acıyor. Antalya'da şehit varmı diye bakmaktan korkar olduk daha bugün Antalya'dan bir polisimizin Şehit haberini aldık. Ateş düştüğü yeri yakıyor acımız büyük. dedi. Esnaflar çok zor bir yıl geçiriyor. 2015 sezonu artık geride kalmak üzere ve bu yılı en az zararla atlatan Esnaflar gelecek yılın planları yapmak zorunda. Bizlerde üstümüze düşen görevleri yerine getirmek için çabalıyoruz. Manavgat'a 180 Milyon liranın üzerinde bir yatırım yapıyoruz. Bu yıl Manavgat'ta kokuyu giderdik ve şuan için ilk önceliğimiz alt yapılar Manavgat Esnafı ve Manavgat Halkı için geçen yıl olduğu gibi bir sel felaketinin yeniden yaşanmaması için yoğun çaba harcıyoruz. dedi.

MESO Yönetimi tarafından Manavgat Koordinatörlüğüne yapılan ziyaret karşılıklı fikir alış verişiyle sona erdi. 

Habere Ait Galeri