Manavgat Esnaf ve Sanatkarlar Odası (MESO) Üyelerini Konya TÜYAP Fuarına Götürdü.

MESO üyeleri  TÜYAP Konya’da düzenlenen Elektrik, elektronik, metal işleme makineleri, saç işleme teknolojileri ve iş makineleri fuarını gezdi.

MESO Başkanı Hasan Çelik yaptığı açıklamada uzun zamandır üyelerimize yararlı olabilecek fuarların takipçisiyiz. Burada düzenlenen fuar birçok meslek grubumuza hitap ediyor. Esnaflarımızın meslekleri ile alakalı yeni fikirler edinebileceği, işlerinde kullanabilecekleri makine ve teknolojileri burada bulabileceklerinden ötürü bütün esnaflarımızı bu fuara davet ettik ve esnaflarımızı ücretsiz bir şekilde TÜYAP Konya Fuarına götürüp getirdik.

Öncelikle bize katılan bizimle beraber TÜYAP Konya fuarına gelen bütün esnaf arkadaşlarıma teşekkürlerimi sunuyorum. Bu üyelerimiz ile gezdiğimiz ilk fuar turumuzdu. Fuarların takipçisiyiz bu ay içerisinde başka Fuarlara diğer meslek grubunda ki esnaflarımızı da götürmemiz söz konusu.

Her zaman söylediğimiz gibi Manavgat Esnaf ve Sanatkarlar Odası kocaman bir aile ve bu ailenin birlik beraberliğinin artması kenetlenmesi için bu tip organizasyonlara ihtiyacı var bizler de bunun için buradayız elimizden gelen bütün desteği esnaflarımıza aktarmak için canla başla çalışıyoruz. 13 mayıs 2015 Çarşamba günü Cumhuriyet meydanında  ahilik haftası programı sunacağız bütün esnaflarımızı yakınlarını ve bütün Manavgat halkını da programımıza bekliyoruz  dedi.

Habere Ait Galeri