Manavgat Esnaf ve Sanatkarlar Odası (MESO) Gelenekselleştirdiği 4. Kahvaltı programıyla yeni üyeleri ile bir araya geldi.

MESO yönetim kurulu seçimlerden sonra odaya yeni kayıt yaptıran üyeleri ile bir araya gelerek hem üyelerin birbirlerini tanıması hem de fikir alış verişi yapmak amacıyla düzenledikleri kahvaltı programlarına devam ediyor.

2014 yılı içerisinde her dört ayda yeni üyeleri ile bir araya gelen Manavgat Esnaf ve Sanatkarlar Odası yönetim kurulu 2015 yılında üç ayda bir yapma kararı alarak ocak, şubat ve mart aylarında odaya kayıt yaptıran üyeleri ile bir araya geldi.

MESO Başkanı Hasan Çelik; üç ay içerisinde MESO’ ya 169 yeni esnafın kayıt yaptırdığını belirterek programa katılan esnaflara teşekkür etti. Manavgat Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nın yönetimine 16 ay önce geldiklerini belirten MESO Başkanı Çelik 16 ay boyunca yaptıkları icraatlar hakkında üyelerini bilgilendirdi. Manavgat Esnaf ve Sanatkarlar Odasının Türkiye’nin en çok esnafı bulunan odalardan bir tanesi olduğunu ve böylesine büyük bir oda’nın hiç durmaksızın esnaflarına yararlı işler yapabilmek adına çalışması gerektiğini söyleyen MESO başkanı Çelik 16 ay boyunca yaptığımız işlerle Ulusal Basının ve diğer il ve ilçelerde bulunan Esnaf Odalarının dikkatini üzerine çekebilen bir Manavgat Esnaf ve Sanatkarlar Odası oluğumuzun bilincindeyiz. Bu doğrultuda çalışmalarımız projelerimiz devam etmektedir. Bizler bu odayı birlikte yönetiyoruz  sizlerin görüş ve önerileriniz bizim için önemlidir dedi.