MANAVGAT ESNAF VE SANATKARLAR ODASI (MESO), 2014 YILININ ILK 4 AYINDA KAYIT YAPTIRAN YENI ÜYELERINE TANIŞMA VE KAYNAŞMA KAHVALTISI VERDI.

Manavgat Esnaf ve Sanatkarlar Odası (MESO), 2014 yılının ilk 4 ayında kayıt yaptıran yeni üyelerine tanışma ve kaynaşma kahvaltısı verdi.

MESO Başkanı Hasan Çelik, Manavgat'ta yeni üyelerine yönelik düzenledikleri kahvaltının geleneksel olarak her 4 ayda yapılacağını belirtti. Çelik, 16 Ocak 2014 tarihinde yapılan genel kurulla göreve geldiklerini belirterek 4 aylık süreçte yaptıkları çalışmaları anlattı. Esnafların uygun koşullarda kredi alabilmeleri için de 4 banka ile kredi sözleşmesi imzaladıklarını üyelerin özel günlerinde kullanmaları için 10 adet çadır ve 800 adet plastik sandalye aldıklarını belirten Çelik, "Göreve geldiğimizden bu yana oda üyesi esnaflarımızı ziyaret ederek sorunlarını dinliyoruz. Bu yılın ilk 4 ayında odamıza yeni üye olan arkadaşlarımızla tanışmak kaynaşmak amacıyla bu kahvaltılı toplantıyı düzenledik. Bundan sonra da her 4 ayda bir odamıza yeni kayıt olan üyelerimizle bu tür toplantıları yapmaya devam edeceğiz" dedi.

MESO Başkanı Hasan Çelik'in konuşmasının ardından odaya yeni kayıt yaptıran üyeler karşılaştıkları çeşitli sorunları dile getirerek çözümü konusunda yardım istediler.

İçeriğe Ait Galeri