Antalya'nın Manavgat ilçesinde Manavgat Oto Galericileri Toplu İşyeri Yapı Kooperatifi Hasan Çelik Başkanlığında kuruldu.


Antalya'nın Manavgat ilçesinde Manavgat Oto Galericileri Toplu İşyeri Yapı KooperatifiHasan Çelik Başkanlığında kuruldu. 
Manavgat Esnaf ve Sanatkarlar Odası (MESO) Başkan Hasan Çelik, yaptığı açıklamada, geçtiğimiz günlerde ilçedeki galericilerle birlikte yaptıkları toplantıda, ortaklaşa oto galericiler kooperatifi kurulmasına karar verdiklerini söyledi. 
Aynı zamanda MESO başkanı olan Çelik, oto galerici esnafların sorunlarının çözümü konusunda bu kooperatifin önemli rolünün olacağına, birlik ve beraberliği sağlamak adına önemli bir adım olduğunu kaydetti.
Manavgat Oto Galericileri Toplu İşyeri Yapı Kooperatifi Hasan Çelik Başkanlığında kurulan kooperatif yönetiminde şu isimler yer aldı: Hüseyin Özgür, Mehmet Kalın, Hasan Kal, Avni Şahin, Ali Ünaç, Murat Çakmak , Ercan Duran ve Kemal Sözen’in kurucu üyelikleri ile kuruldu. Kooperatifin muhasebesini Mali Müşavirler Kerim Kaya’nın üstlendi.