Antalya’nın Manavgat ilçesinde Esnaf ve Sanatkarlar Odası yönetimi meslek gruplarına yönelik ilk toplantısını oto galericilerle yaptı.Toplantıya Manavgat Esnaf ve Sanatkarlar Odası (MESO) Başkanı Hasan çelik, MESO Yönetim Kurulu üyeleri...

Antalya’nın Manavgat ilçesinde Esnaf ve Sanatkarlar Odası yönetimi meslek gruplarına yönelik ilk toplantısını oto galericilerle yaptı.Toplantıya Manavgat Esnaf ve Sanatkarlar Odası (MESO) Başkanı Hasan çelik, MESO Yönetim Kurulu üyeleri ve ilçedeki oto galericiler katıldı.
MESO Başkanı Hasan Çelik toplantıda yaptığı konuşmada, göreve geldiklerinde tüm esnaf gruplarından komiteler oluşturacaklarını ve bu komiteler sayesinde işkollarıyla daha yakın ilişkiler içerisinde olacaklarına dair söz verdiklerini belirterek, "Bugün verdiğimiz sözü ilk olarak oto galericisi esnafla gerçekleştiriyoruz. İlçede toplam 86 oto galerici bulunuyor. 
Galericiler ise, Ilıca’da bulunan yerin galericiler için uygun olmadığını, en fazla 5-6 tane aracın sergilenebileceğini belirterek yeni bir yer bulunarak Galericiler Sitesi’nin oluşturulmasını istediler.