Şekerbank Manavgat Şubesi ile Manavgat Esnaf ve Sanatkarlar Odası arasında devam eden "Turizme Beş Yıldızlı Destek Paketi"ne ek olarak "Üreten Kart" protokolü imzalandı.
Protokole Şekerbank Manavgat Şube Müdürü Yıldıray Özkan ile Manavgat Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Hasan Çelik imza atarken, "Üreten Kart" sahibi odaya kayıtlı üyelerin odaya 2015 yılında ödeyecekleri yıllık üyelik aidatlarının yarısının Şekerbank tarafından karşılanacağı belirtildi.
Şekerbank Manavgat Şube Müdürü Yıldıray Özkan yaptığı konuşmada, "Turizme Beş Yıldızlı Destek Paketi" ile Manavgat Esnaf ve Sanatkarlar Odası’na kayıtlı işletmelere, yeni sezona hazırlanırken sadece kredi değil, hem finansman hem de destek hizmetleri içeren bankacılık çözümleri sunmaya devam ettiklerini söyledi. Özkan, "Bu paketin yanında işletmeler için yeni imzaladığımız protokol sayesinde, odaya kayıtlı üyelerin, hem business kart hem de banka kartı özelliği ile Avrupa ve Türkiye’de ilk ve tek kart olan Üreten Kart ile ticari alışverişlerinde ödeme yaparken esneklik sağlıyor, 7/24 ATM’den taksitli ticari kredi başvurusu yapılabilmesinin yanı sıra onaylanan kredilerin ATM’den çekilebilmesine de imkan veriyoruz" dedi. Özkan, üyelerin "Üreten Kart" almaları doğrultusunda, Manavgat Esnaf ve Sanatkarlar Odası’na 2015’te ödeyecekleri yıllık üyelik aidatlarının yarısının Şekerbank tarafından karşılanacağını bildirdi.
Manavgat Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Hasan Çelik da imza töreninde yaptığı konuşmada, Şekerbank’ın işletmeler için başlattığı kampanyalardan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. 

İçeriğe Ait Galeri