Manavgat Esnaf ve Sanatkarlar Odası, esnaf ve sanatkarların yabancı dil öğrenmelerini sağlamak amacıyla esnafa yönelik ücretsiz İngilizce, Almanca ve Rusça kursları düzenliyor. MESO Başkanı Hasan Çelik Manavgat Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü iş birliği ile ücretsiz düzenlenecek kurslar için kayıtların 2 Şubat 2015 tarihine kadar devam edeceğini söyledi.

Kısa adı MESO olan Manavgat Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Manavgat Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü iş birliği ile esnafa yönelik İngilizce ve Rusça kursları düzenliyor. MESO Başkanı Hasan Çelik konuyla ilgili yaptığı açıklamada; “Manavgatımız Türk turizminin başkentidir. Manavgat’ın her geçen gün artan turizm potansiyeline ve esnaflarımıza katkıda bulunmak amacıyla ücretsiz İngilizce, Almanca ve Rusça kurslar düzenledik. Bu kurslar sayesinde esnafımız Manavgat’ımıza gelen yabancı misafirlerimizle daha iyi diyalog kuracaktır. Manavgat’ımızın daha iyi tanıtımını yaparak, daha iyi ticaret gerçekleştirecektir” dedi.
Çelik , “ Ücretsiz kurslarımızdan yararlanmak isteyenlerin odamıza gelerek kimlikleri ile birlikte kayıt yaptırmaları gerekmektedir” diyerek kayıtların 02 Şubat 2015 pazartesi günü mesai bitimine kadar devam edeceğini söyledi.