Antalya’nın Manavgat ilçesinde yaşanan sel felaketinin doğal afet olduğunu ifade eden MESO Başkanı Hasan Çelik, esnafın zararının çok büyük olduğunu, yaraların sarılması için herkesin üzerine düşeni yapması gerektiğini söyledi.

Antalya’nın Manavgat ilçesinde yaşanan sel felaketinin natürel afet olduğunu anlatım eden MESO Başkanı Hasan Çelik, esnafın zararının fazla fazla kocaman olduğunu, yaraların sarılması için hepimizin üstüne düşeni yapması gerektiğini söyledi.
Manavgat’ta yaşanan sel felaketinin peşinden Manavgat Esnaf ve Sanatkarlar Odası (MESO) Başkanı Hasan Çelik ve İdare kurulu üyeleri Manavgat’ın Sanayi, Aşağı Pazarcı, Aşağı Hisar ve Eski Hisar mahallerinde selden ziyan gören esnafları ziyaret etti. Çelik, esnafın fazla fazla kocaman zararı olduğunu söyledi.
Selden ziyan gören esnafa ve vatandaşlara geçmiş olsun diyen Çelik, ’Yaşanan sel felaketinde ziyan gören ve mahsur kalan bütün hemşehrilerimize geçmiş olsun dileklerimi sunarım. Allah’ım bir daha böyle felaketler yaşatmasın’ dedi.